V základním nastavení klienta si můžete zvolit výši příspěvku zaměstnavatele pro danou skupinu zaměstnanců. Zvolit si můžete klasická procenta či pokud přispíváte například 50 Kč, vepíšete pevnou částku. Jakmile nastavíte příspěvek, systém na první jídlo s příznakem hlavní chod započítá strávníkovi příspěvek zaměstnavatele. 

Pokud si strávník objedná k hlavnímu chodu navíc další nehlavní položku (typicky salát, dezert), uplatní se na ni příspěvek taktéž. 

Pokud si strávník objedná na daný den z nabídky pouze nehlavní chod příspěvek se aplikuje taktéž. 

Příspěvek zaměstnavatele se vypočítává z ceny jídla včetně DPH. 


Příspěvek se uplatní i při objednání více jídel a to na první jídlo daného dne. Zaměstnanec daný příspěvek uvidí i ve svém profilu v nabídce mé objednávky. Bude tak mít přehled, kolik mu bude sraženo ze mzdy. 


Na konci měsíce si pak osoba s firemním přístupem dané firmy či oprávněná osoba k dané části systému, bude moci stáhnout kompletní rozklad objednávek pro výpočet srážky mezd zaměstnanců daného klienta/skupiny.
Pokud budete chtít zkontrolovat, kdo všechno ze zaměstnanců v účtu má na příspěvek nárok, zjistíte v nabídce klienti kliknutím na tlačítko všichni strávníci. Pokud budete chtít zaměstnanci/strávníkovi příspěvek přiznat či odebrat, učiníte tak tužtičkou a editací jeho karty na začátku řádku.